Lähtudes COVID 19 ettevaatusabinõudest ja klientide paremaks teenendamiseks pakume PERSONAALSET KONSULTATSIOONI varvaskingade ostmisel, kus müüja-konsultant on ainult Teie päralt ja keskendunud vaid Teie soovidele. Konsultatsiooni käigus Te saate segamatult ja rahulikult proovida erinevaid varvaskingi , eelkõige maailma populaarseimaid GAYNOR MINDENi kingi, mis on kuni viis korda vastupidavamad teistest  varvaskingadest ,ning teha siis oma ostuotsus. Varvaskingade ostmise puhul on konsultatsioon TASUTA. Konsultatsioon toimub Flowroomis  , Toom-KUNINGA 15  .Aega on võimalik kokku leppida  tel. +372 53000852 või kirjutades Konsultatsiooni maksumus on 10€ , mis varvaskingade ostmisel arvestatakse maha nende hinnast.   Ühtlasi tagame oma klientide ohutuse viiruse suhtes, lubades konsultatsioonile korraga vaid 2 inimest   Lähtudes COVID 19 ettevaatusabinõudest ja klientide paremaks teenendamiseks pakume PERSONAALSET KONSULTATSIOONI varvaskingade ostmisel, kus müüja-konsultant on ainult Teie päralt ja keskendunud vaid Teie soovidele. Konsultatsiooni käigus Te saate segamatult ja rahulikult proovida erinevaid varvaskingi , eelkõige maailma populaarseimaid GAYNOR MINDENi kingi, mis on kuni viis korda vastupidavamad teistest  varvaskingadest ,ning teha siis oma ostuotsus. Varvaskingade ostmise puhul on konsultatsioon TASUTA. Konsultatsioon toimub Flowroomis  , Toom-KUNINGA 15  .Aega on võimalik kokku leppida  tel. +372 53000852 või kirjutades Konsultatsiooni maksumus on 10€ , mis varvaskingade ostmisel arvestatakse maha nende hinnast.   Ühtlasi tagame oma klientide ohutuse viiruse suhtes, lubades konsultatsioonile korraga vaid 2 inimest best web hosting site services.

PERSONAALNE KONSULTATSIOON VARVASKINGADE ostjatele.

 

Lähtudes COVID 19 ettevaatusabinõudest ja klientide paremaks teenendamiseks pakume PERSONAALSET KONSULTATSIOONI varvaskingade ostmisel, kus müüja-konsultant on ainult Teie päralt ja keskendunud vaid Teie soovidele. Konsultatsiooni käigus Te saate segamatult ja rahulikult proovida

erinevaid varvaskingi , eelkõige maailma populaarseimaid GAYNOR MINDENi kingi, mis on kuni viis korda vastupidavamad teistest  varvaskingadest ,ning teha siis oma ostuotsus.

Varvaskingade ostmise puhul on konsultatsioon TASUTA.

Konsultatsioon toimub Flowroomis  , Toom-KUNINGA 15  .Aega on võimalik kokku leppida  tel. +372 53000852 või kirjutades

Konsultatsiooni maksumus on 10€ , mis varvaskingade ostmisel arvestatakse maha nende hinnast.

 

Ühtlasi tagame oma klientide ohutuse viiruse suhtes, lubades konsultatsioonile korraga vaid 2 inimest

PERSONAALNE  KONSULTATSIOON  VARVASKINGADE ostjatele.
sites for further website hosting companies reading are UK web hosting and about web site hosts great terms will be certainly some web hosting in the planet. While you look for best web hosting website, you may want to read this page on web hosting site quality becomes web hosting great companies for your needs vaata lähemalt miks kodulehe valmistamine tasub tellida asjatundjatelt, vaata kodulehe valmistamine annab ülevaate kuidas kodulehe valmistamine saab ettevõtet edustada
PERSONAALNE  KONSULTATSIOON  VARVASKINGADE ostjatele. PERSONAALNE  KONSULTATSIOON  VARVASKINGADE ostjatele. PERSONAALNE  KONSULTATSIOON  VARVASKINGADE ostjatele.

Tootekataloog

Trenniriided        

Tantsukingad

Tantsutossud

Balletisussid

Aksessuaarid

Iluuisud

Hea teada

Dancestar uudised 

Ettevõttest

Kontakt

Avaleht

Tantsupood

Lahtiolekuajad   

E 14-19, T-R 11-19, L 11-16

Tallinn, Toom-Kuninga 15

 

Kontakt

www.dancestar.ee

Tallinn, Toom-Kuninga 15

tel +372 6422063