kauplus Dancestar kuulub ettevõtte JIV Sport kaupluste võrku lähemalt JIV Spordist saate lugeda www.jivsport.com

Tallinnas tegutseb Dancestar juba alates 2005.a. aastast. Alustasime oma tegevust Kaupmehe tn asuvas 15m2 kaupluses. Juba aasta hiljem saime aru et pinda on vähe ja 2007.a. kolisime üle Tatari 18 ruumidesse. Seal tegutsesime 5 aastat ja jälle kasvasime välja! Uus kauplus aadressil Pärnu mnt 76 avati septembris 2013 ja seal on müügipinda 40 m2, kaupluses on kaks meeldivat müüjat Tiina ja Kersti. Tiina on väga hea spetsialist klassikalise ja karaktertantsu teemadel.  Kersti oskab anda tipptasemel soovitusi võistlus/seltskonna tantsijatele ja võimlejatele Samuti on mõlemad müüjad hästi kursis iluusiutamisvarustuse teemadel ja oskavad soovitada sobilikke uiske ja riideid nii harrastajatele kui ka sportlastele   Tänaseks on meil tekkinud oma klientuur. Püüame leida sobiliku nii uisutajale, tantsijale kui ka võimlejale. Teeme koostööd mitme klubiga, kellest võiks esile tõsta VK Rütmika. Toodame neile kogu treeningriietuse. Sama tootevalikut võime julgelt soovitada ka kõigile teistele klubidele. Oleme valmis tootma just niisuguseid tooteid nagu te soovite lähtudes meie põhimudelitest ja materjalide valikust.   Tallinnas tegutseb Dancestar juba alates 2005.a. aastast. Alustasime oma tegevust Kaupmehe tn asuvas 15m2 kaupluses. Juba aasta hiljem saime aru et pinda on vähe ja 2007.a. kolisime üle Tatari 18 ruumidesse. Seal tegutsesime 5 aastat ja jälle kasvasime välja! Uus kauplus aadressil Pärnu mnt 76 avati septembris 2013 ja seal on müügipinda 40 m2, kaupluses on kaks meeldivat müüjat Tiina ja Kersti. Tiina on väga hea spetsialist klassikalise ja karaktertantsu teemadel.  Kersti oskab anda tipptasemel soovitusi võistlus/seltskonna tantsijatele ja võimlejatele Samuti on mõlemad müüjad hästi kursis iluusiutamisvarustuse teemadel ja oskavad soovitada sobilikke uiske ja riideid nii harrastajatele kui ka sportlastele   Tänaseks on meil tekkinud oma klientuur. Püüame leida sobiliku nii uisutajale, tantsijale kui ka võimlejale. Teeme koostööd mitme klubiga, kellest võiks esile tõsta VK Rütmika. Toodame neile kogu treeningriietuse. Sama tootevalikut võime julgelt soovitada ka kõigile teistele klubidele. Oleme valmis tootma just niisuguseid tooteid nagu te soovite lähtudes meie põhimudelitest ja materjalide valikust.   kauplus Dancestar kuulub ettevõtte JIV Sport kaupluste võrku lähemalt JIV Spordist saate lugeda www.jivsport.com best web hosting site services.

Meie ettevõttest


kauplus Dancestar kuulub ettevõtte JIV Sport kaupluste võrku
lähemalt JIV Spordist saate lugeda www.jivsport.com

Tallinnas tegutseb Dancestar juba alates 2005.a. aastast.

Alustasime oma tegevust Kaupmehe tn asuvas 15m2 kaupluses.

Juba aasta hiljem saime aru et pinda on vähe ja 2007.a. kolisime üle Tatari 18 ruumidesse. Seal tegutsesime 5 aastat ja jälle kasvasime välja!

Uus kauplus aadressil Pärnu mnt 76 avati septembris 2013 ja seal on müügipinda 40 m2, kaupluses on kaks meeldivat müüjat Tiina ja Kersti.

Tiina on väga hea spetsialist klassikalise ja karaktertantsu teemadel. 

Kersti oskab anda tipptasemel soovitusi võistlus/seltskonna tantsijatele ja võimlejatele

Samuti on mõlemad müüjad hästi kursis iluusiutamisvarustuse teemadel ja oskavad soovitada sobilikke uiske ja riideid nii harrastajatele kui ka sportlastele

 

Tänaseks on meil tekkinud oma klientuur. Püüame leida sobiliku nii uisutajale, tantsijale kui ka võimlejale.

Teeme koostööd mitme klubiga, kellest võiks esile tõsta VK Rütmika. Toodame neile kogu treeningriietuse.

Sama tootevalikut võime julgelt soovitada ka kõigile teistele klubidele. Oleme valmis tootma just niisuguseid tooteid nagu te soovite lähtudes meie põhimudelitest ja materjalide valikust.

 

kauplus Dancestar kuulub ettevõtte JIV Sport kaupluste võrku lähemalt JIV Spordist saate lugeda www.jivsport.com
Meie ettevõttest
sites for further website hosting companies reading are UK web hosting and about web site hosts great terms will be certainly some web hosting in the planet. While you look for best web hosting website, you may want to read this page on web hosting site quality becomes web hosting great companies for your needs vaata lähemalt miks kodulehe valmistamine tasub tellida asjatundjatelt, vaata kodulehe valmistamine annab ülevaate kuidas kodulehe valmistamine saab ettevõtet edustada
Meie ettevõttest Meie ettevõttest Meie ettevõttest

Tootekataloog

Trenniriided        

Tantsukingad

Tantsutossud

Balletisussid

Aksessuaarid

Iluuisud

Hea teada

Dancestar uudised 

Ettevõttest

Kontakt

Avaleht

Tantsupood

Lahtiolekuajad   

E 14-19, T-R 11-19, L 11-16

Tallinn, Toom-Kuninga 15

 

Kontakt

www.dancestar.ee

Tallinn, Toom-Kuninga 15

tel +372 6422063